Hobby

Hobby

Wakeboard w Polsce

Wakeboarding to obecnie jeden z najpopularniejszych sportów wodnych w Polsce, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Polega on na pływaniu po wodzie na desce wakeboardingowej, dyscyplina ta jest połączeniem trzech sportów wodnych, a mianowicie nart wodnych, snowboardingu oraz surfingu.  W Polsce powstaje coraz więcej wyciągów wakeboardowych, gdzie mogą się szkolić nowi Riderzy.

Jakie rośliny do ogrodu

O ile trawa czy byliny to sprawa prosta, bo rosną szybko, natomiast drzewa to decyzja na lata. Dlatego poniżej podpowiadam jakie drzewa i krzewy wybrać do ogrodu.

Drzewa owocowe są dobrym rozwiązaniem dla dużych jak i małych ogrodów. Wymagają takiej samej ilości zabiegów pielęgnacyjnych jak drzewa ozdobne. Ich dodatkowym atutem są owoce jakie możemy uzyskać. Obecnie mamy tak duży wybór odmian, że na pewno znajdziemy coś dla siebie. Drzewka ozdobne są bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli zależy nam tylko i wyłącznie, na walorach dekoracyjnych. Wyglądają bardzo efektownie, wprowadzają dynamikę do krajobrazu. Drzewa ozdobne liściaste to nie tylko atrakcyjny wygląd, zapewniają ochronę od wiatru oraz miły cień w lecie.

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time