search

Power Mins

Power Mins

Składniki mineralne stanowią grupę związków zaliczanych do niezbędnych, gdyż człowiek nie potrafi ich syntetyzować.  Dlatego powinny być w odpowiednich ilościach i proporcjach dostarczane z pożywieniem.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn brakuje w Twoim jadłospisie choćby jednego pierwiastka śladowego, może spowodować to poważne zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu, co w efekcie prowadzi do wielu chorób, a nawet śmierci.
Najlepiej stosować:

 

  • w okresie rozwoju u młodzieży – dla dziewcząt i chłopców przeciwko niskorosłości, zmęczeniu, rozdrażnieniu, w problemach wzrostu i skóry, z trądzikiem;
  • w kuracjach odtruwających z metali ciężkich i trudnych do usunięcia toksyn;
  • przy łamliwości i rozdwajaniu paznokci, przy rozdwajaniu i wypadaniu włosów, łysienie;
  • u kobiet i dziewcząt, eliminuje bolesność w dole brzucha podczas miesiączki;
  • dla osób stosujących tzw. dietę Kwaśniewskiego w celu wzbogacenia jej w minerały;
  • Power Mins to produkt zawierający naturalne składniki mineralne występujące w postaci łatwo przyswajalnych chelatów, niezbędne dla prawidłowej przemiany materii i funkcjonowania całego organizmu. Ten kompleksowy zestaw chelatowanych minerałów bierze udział w procesach odtruwająco – oczyszczających, budulcowych, mineralizacji organizmu, oraz w utrzymaniu jego dobrej kondycji.Lekarze wykonujący chelację u osób zatrutych ołowiem zauważyli, że u pacjentów, którzy cierpieli poza tym na miażdżycę tętnic, chelacja spowodowała także poprawę stanu tętnic. Od 1952 r. dożylną chelację EDTA zaczęto stosować w celu zwalczania chorób układu sercowo-naczyniowego. W ostatnich latach terapia ta stała się dostępna także w formie doustnej, a dzięki temu jest znacznie tańsza. Teraz z łatwością możesz z niej korzystać w każdej chwili oraz jako profilaktyka.
Tajemnicze chelaty


Chelaty mają również inne niebagatelne znaczenie - oczyszczają organizm w ten sposób, że dzięki nim zobojętniane są niektóre substancje toksyczne, chwytane i zabierane z organizmu. Chelaty posiada wiele roślin w tym Pure Yucca, Garlic Caps , Polinesian Noni, Nopalin i wiele innych.
Znaczenie chelatów to również usunięte z organizmu tłuszcze, nadmiar cholesterolu, trójglicerydy. Obecność chelatów a szczególnie choliny, EPA, DHA czy inozytolu, skutecznie zmienia obecność szkodliwego choleterolu LDL i zamienia go na frakcje przyjazną dla organizmu HDL. Szczególną moc takiego działania posiada cholina, która wspomaga wytwarzanie acetylocholiny w organizmie i oczyszcza naczynia krwionośne ze złogów choleterolu. Najwięcej choliny znajduje się w specjalnej leczniczej Triple Potency Lecithin - certyfikat międzynarodowy GMP i FDA. Również olej rybny z sardynek, łososia i makreli - Omega 3 posiada takie wspaniałe działanie, jak również leczy układ kostny i podagrę oczyszczając organizm z nadmiaru kryształków kwasu moczowego. Również naturalna witamina E czyli zestaw tokoferoli - VITAMIN E, ma silne działanie chelatujące.

Komórki nieustannie potrzebują związków chelatowych, by mogły w nich zachodzić prawidłowe reakcje. A zachodzi ich mnóstwo - w każdej komórce 100 000 enzymów bierze udział w ponad milionie reakcji biochemicznych na minutę. Komórek nie można jednak oszukać i np. w przypadku niedoboru jakiegoś składnika czy pierwiastka zastąpić go innym.

Te składniki mineralne, które nie mają zdolności chelatowania (wiele multiwitamin i innych preparatów nie posiada form chelatowanych i są półsyntetykami) i pozostają w organizmie w postaci nieorganicznej, są na ogół szkodliwe lub tylko w niewielkim stopniu użyteczne. Składniki mineralne chelatowane przyswajają się nawet do 10 razy lepiej, niż porównywane ilości w mg czy mcg innych niechelatowanych minerałów.Uwaga!

 

  • Nie należy przekraczać zlecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

1 TABLETKA ZAWIERA

Wapń

250 mg

Magnez

150 mg

Potas

25 mg

Cynk

7.5 mg

Mangan

4 mg

Żelazo

4 mg

Miedź

0.5 mcg

Jod

50 mcg

Salen

20 mcg

Chrom

50 mcg

Molibden

125 mcgOpakowanie: 100 tabletek
Dawkowanie: 2 tabletki dziennieLast modified on Sunday, 27 September 2015 08:50
(0 votes)

Leave a comment

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time