Liver Aid

Liver Aid
Misja ratunkowa dla Twojej wątroby!


Jak często jadasz w pośpiechu? Uwielbiasz potrawy z grilla? Jak dużo przyjmujesz leków? Nie czekaj, aż „siądzie” Ci wątroby. Wybierz Liver Aid – unikalne połączenie osiągnięć współczesnej nauki z doskonałością natury. To nowoczesny produkt, wspomagający prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Zawiera antyoksydanty, składniki neutralizujące amoniak, substancje przyśpieszające spalanie tłuszczów, a także wyciąg z ostropestu plamistego – sylimarynę. Szczególnie polecany osobom, które regularnie zażywają lekarstwa mogące prowadzić do uszkodzenia wątroby.
Preparat dla osób:

  • stosujących kuracje odtruwające z pasożytów i toksyn chemicznych (np. ołów, rtęć i innych);
  • z marskością wątroby, w zapaleniu wątroby i trzustki;
  • z żółtaczką zakaźną i wirusowym zapaleniem wątroby;
  • z cukrzycą i problemami z trawieniem;
  • używających sterydy, antybiotyki, środki przeciwbólowe lub inne leki farmakologiczne;
  • palących papierosy lub nadużywających kawy, alkoholu.W wyniku chorób, spożywanych lekarstw, infekcji wirusowych dochodzi do zaburzeń jej funkcji, a nawet uszkodzenia. Zostaje zakłócony przebieg wielu procesów metabolicznych i rozpoczyna się stłuszczenie, które może doprowadzić do marskości wątroby. Aby temu zapobiec należy dostarczać organizmowi takie składniki, które zwiększą możliwości odtruwające wątroby i pozwolą na jej regenerację. Doskonale uczyni to LIVER AID.
Arginina, ornityna i kwas alfa-ketoglutarowy pomagają w pozbyciu się szkodliwego amoniaku, który przy ich udziale zostaje przekształcony w mocznik i wydalony z organizmu przez nerki. Metionina nasila eliminację produktów ubocznych metabolizmu. Wraz z choliną należy do substancji lipotropowych, które umożliwiają usuwanie kwasów tłuszczowych z wątroby, zapobiegając w ten sposób jej stłuszczeniu. Selen i cysteina to zestaw antyutleniaczy, skutecznie broniący wątrobę przed skutkami współczesnego stylu życia. Natomiast chrom i karnityna wspomagają wątrobę we właściwej przemianie tłuszczów. Jest jeszcze bardzo ważny wyciąg z ostropestu plamistego – sylimaryna, wykazująca niezwykłe właściwości przeciwzapalne, rozkurczowe, pobudzające wydzielanie soku żołądkowego i żółci. Sylimaryna korzystnie wpływa na regenerację uszkodzonej wątroby, chroni ją przed szkodliwym wpływem różnych substancji i przywraca jej prawidłowe funkcje.   
Wątroba to jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Stanowi główne centrum przemian metabolicznych węglowodanów, tłuszczów i białek. Bierze udział w regulacji poziomu cukru we krwi, jak również produkuje większość białek, np. hormony oraz niektóre czynniki krzepnięcia krwi. Tutaj zachodzi przemiana cholesterolu w kwasy żółciowe, które są niezbędne do trawienia tłuszczów. Do jej zadań należy również neutralizowanie trucizn, które gromadzą się w
organizmie w wyniku procesów metabolicznych, jak też eliminacja nieprzyjaznych substancji, które wnikają do naszego ciała. Powszechnie wiadomo, że wątroba w okresie płodowym jest ważnym narządem krwiotwórczym Po urodzeniu, witamina B12, która gromadzi się w wątrobie, stymuluje prawidłowe tworzenie się krwi. Duże ilości żelaza i miedzi znajdujące się w wątrobie wspomagają syntezę hemoglobiny. To, co na bieżąco dzieje się w wątrobie, to produkcja niektórych witamin, ponieważ to właśnie w wątrobie następuje przemiana karotenu w witaminę A. W wyniku chorób wątroby dochodzi do zaburzeń jej funkcji, co w efekcie doprowadza do zakłóceń wielu procesów przemiany materii. Niestety, choroba wątroby ujawnia się dość późno, dopiero wtedy, gdy jest nią dotknięta znaczna część narządu. W czasie naszego życia często jesteśmy narażeni na działanie czynników, które są w stanie spowodować trwałe uszkodzenie komórek wątrobowych. Mogą to być pewne związki chemiczne (np. środki owadobójcze) lub lekarstwa (długotrwałe stosowanie niektórych antybiotyków może prowadzić do uszkodzenia wątroby). Dobrze znane są fatalne skutki nadmiernej konsumpcji alkoholu. Często również można spotkać zapalenia wątroby spowodowane infekcjami wirusowymi. W przypadku uszkodzenia wątroby zostaje zakłócony przebieg wielu procesów metabolicznych i rozpoczyna się stłuszczenie, które może doprowadzić do marskości wątroby. W omawianej sytuacji zakłócony zostaje również cykl mocznikowy, co w efekcie prowadzi do wzrostu stężenia amoniaku w surowicy krwi (jest to substancja działająca toksycznie na komórki, zwłaszcza mózgowe). Dlatego należy wykluczyć możliwość takiego zdarzenia i dostarczyć organizmowi takie składniki, które są odpowiednio dostosowane do potrzeb metabolizmu wątroby. Metionina osłania i utrzymuje w zdrowiu komórki, ponieważ pomaga zneutralizować szkodliwe i trujące produkty uboczne metabolizmu nazywane wolnymi rodnikami. Silniejszym antyutleniaczem jest L-cysteina, zwłaszcza wtedy kiedy współdziała z innymi przeciwutleniaczami (głównie z selenem).
L-cysteina chroni komórki przed szkodliwym działaniem promieniowania oraz osłania wątrobę i mózg przed niebezpiecznymi skutkami alkoholu i palenia. Wspólnie z argininą pomaga wątrobie spełniać jej funkcje odtruwające. Arginina i ornityna pomagają w pozbyciu się szkodliwego amoniaku, który wytwarza się w organizmie, umożliwiając w ten sposób niezakłócone działanie organizmu. Pozytywne skutki osłaniania wątroby przez argininę i ornitynę są szczególnie ważne ze względu na życie w zanieczyszczonym środowisku, spożywanie alkoholu i działania uboczne niektórych leków. Chrom i karnityna, wspomagają wątrobę w przemianie tłuszczów. Regularne zażywanie nowoczesnych dodatków żywnościowych ochraniających wątrobę może bardzo pomóc ludziom pragnącym chronić swoje zdrowie w naszym, zagrożonym przeróżnymi czynnikami, świecie.1 KAPSUŁKA ZAWIERA

L-arginina

 100 mg

L-cysteina

 100 mg

L-ornityna

 100 mg

Metionina

 100 mg

Kwas alfa-ketoglutarowy

 100 mg

L- karnityna

 50 mg

Cholina

 25 mg

Kwas alfa-liponowy

 12,5 mg

Ekstrakt z sylimaryny

 15 mg

Chrom

 25 mcg

Selen

 10 mcg
Opakowanie: 100 kapsułek
Dawkowanie: 3-6 kapsułek dziennie po posiłku lub według zaleceń.Last modified on Sunday, 27 September 2015 08:54
(0 votes)

Leave a comment

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time