search

Preparaty Mineralne

Preparaty Mineralne

Pro Selenium

Pro Selenium

 

Preparat o właściwościach antyoksydacyjnych, używany do zwalczania skutków stresu codziennego życia chorób infekcyjnych i nowotworów.
Badania przeprowadzone na dużej populacji ludności wykazały, że liczba zgonów spowodowanych chorobą nowotworową ma związek z zawartością selenu w codziennej diecie - osoby spożywające produkty z małą ilością tego minerału znacznie częściej niż inne, zapadały na choroby nowotworowe. Przykładowo w Japonii średnie spożycie selenu w diecie wynosi około 500 mcg dziennie, współczynnik zachorowalności na raka jest pięć razy mniejszy niż w krajach, gdzie ludzie przyjmują z pożywieniem połowę tej dawki. Wiele badań wskazuje na to, że selen osłabia działanie substancji rakotwórczych, które przyczyniają się do zmian nowotworowych. Hamuje podział komórek rakowych i powstrzymuje rozprzestrzenianie się ich po tkankach - powstrzymuje przerzuty!

Strong Bones (250 kaps.)

Strong Bones


Preparat jest znakomity w profilaktyce osteoporozy i innych chorób kości, jest również naturalnym środkiem uspokajającym i rozluźniającym mięśnie np. podczas skurczu macicy podczas menstruacji. Wapń z magnezem może również skutecznie pomagać na nocne kurcze w łydkach. Strong Bones to zestaw chelatowanego wapnia (organicznego) w połączeniu z magnezem w proporcjach 2:1. W tym połączeniu (zgodnym z naturą) wapń i magnez doskonale się wchłania, jest podstawą w oczyszczaniu z kwasicy metabolicznej!

Strong Bones (100 kaps.)

Strong Bones


Preparat jest znakomity w profilaktyce osteoporozy i innych chorób kości, jest również naturalnym środkiem uspokajającym i rozluźniającym mięśnie np. podczas skurczu macicy podczas menstruacji. Wapń z magnezem może również skutecznie pomagać na nocne kurcze w łydkach.

Power Mins

Power Mins

Składniki mineralne stanowią grupę związków zaliczanych do niezbędnych, gdyż człowiek nie potrafi ich syntetyzować.  Dlatego powinny być w odpowiednich ilościach i proporcjach dostarczane z pożywieniem.

Mega Zinc

Mega Zinc


Produkt zagraniczny, dostępny jedynie dla klubowiczów! Zapisz się do klubu i kupuj produkty 30% taniej!Tabletki zawierające organiczny związek cynku w formie chelatów, dobrze przyswajalny i efektywnie wykorzystywany przez organizm. Szczególnie polecany mężczyznom.
Cynk jest magazynowany w organizmie w niewielkich ilościach, dlatego zachodzi potrzeba regularnej jego dostawy. Jest bardzo ważnym elementem utrzymania w zdrowiu naszego organizmu - działa jak policjant kierujący ruchem, nadzorując w zasadzie wszystkie procesy zachodzące w organizmie.

Iron Plus

Iron Plus
Produkt IRON posiada jakość odpowiadającą najwyższym wymaganiom


Preparat najnowszej generacji zawierający żelazo w postaci chelatów, bioflawonoidy oraz witaminę C, co wzmaga wchłanianie żelaza przez organizm. Żelazo jest pierwiastkiem niezbędnym do życia, koniecznym do syntezy hemoglobiny wchodzącej w skład krwinek czerwonych, mioglobiny (będącej czerwonym pigmentem mięśni) oraz niektórych enzymów.
Organizm ludzki nie potrafi go syntetyzować, dlatego musimy dostarczać żelazo wraz z pożywieniem. Niestety, ale tylko około 6-10% z ogólnej ilości spożywanego żelaza jest wchłaniane i przekazywane do krwi. Stąd przy źle zbilansowanej diecie mogą powstawać jego niedobory, z którymi ostatnio spotykamy się dość często. Dlatego potrzebujemy żelaza w postaci suplementacji.

Chelated Zinc

 

Chelated Zinc


Tabletki zawierające organiczny związek cynku w formie chelatów, dobrze przyswajalny i efektywnie wykorzystywany przez organizm. Szczególnie polecany mężczyznom.
Cynk jest magazynowany w organizmie w niewielkich ilościach, dlatego zachodzi potrzeba regularnej jego dostawy. Jest bardzo ważnym elementem utrzymania w zdrowiu naszego organizmu –
JEST ODPOWIEDZIALNY ZA WSZYSTKIE PROCESY W NASZYM ORGANIŹMIE!

Chromium Max 500 mcg

Chromium Max 500 mcg


Kapsułki zawierają chrom, składnik mineralny niezbędny w procesie metabolizmu glukozy i tłuszczów. Dzięki swoim właściwościom spalania tłuszczów jest on niezastąpiony podczas kuracji odchudzającej. Ilość chromu w tkankach zmniejsza się z wiekiem oraz podczas dużego wysiłku fizycznego. Z powodu nadmiernego przetwarzania żywności, złych nawyków żywieniowych i niezdrowego stylu życia, niedobór chromu jest jednym z najczęstszych zaburzeń pokarmowych, prowadzących do takich chorób cywilizacyjnych, jak: nadciśnienie tętnicze, otyłość i cukrzyca.

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time