search

Diety

Diety

Jak wyzbyć się nawyku nocnego podjadania

Przez cały dzień potrafisz trzymać dietę, jesz zdrowe posiłki, chodzisz na siłownie, aerobik, basen. Wieczorem, kiedy wracasz do domu po aktywnie spędzonym dniu i siadasz przed ekranem oglądając ulubiony serial, nie możesz powstrzymać się, aby nie sięgnąć po paczkę popcornu lub pudełko ciastek. Jeśli skądś to znasz, na pewno zdajesz sobie sprawę, że takie niezdrowe nawyki mogą mieć bardzo negatywny wpływ na Twoją dietę i tryb życia.

Dieta dla Osób z Grupą Krwi B

U osób z Grupą Krwi B, zaprzestanie spożywania żywności zawierającej toksyczne lektyny jest równoznaczne z bezproblemowym kontrolowaniem własnej wagi. Osoby takie nie mają żadnych problemów z tarczycą ani trawieniem. Jedyne czego potrzebują, to trzymanie się określonej diety dla własnej grupy krwi. Odpowiednia konsumpcja produktów mlecznych pomaga tym osobą w osiągnięciu równowagi metabolicznej. 

Dieta dla Osób z Grupą Krwi 0

U osób z grupą krwi 0 niedoczynność tarczycy występuje częściej niż o pozostałych.

Grupa ta ma tendencję do wytwarzania zbyt małej ilości jodu - którego jedynym zadaniem jest produkcja hormonu tarczycy. Symptomami niedoczynności tarczycy jest przybór wagi, zatrzymanie płynów w organizmie, zmęczenie a nawet zanik mięśni.

 

Dieta dla Osób z Grupą Krwi AB

U osób z Grupą Krwi AB występują czasami problemy wywołane zmieszaniem się genów grupy A i B. Przykładowo osoby z grupą krwi B są przystosowane do jedzenia mięsa, a osoby z grupą krwi A maja niski poziom kwasu żołądkowego. Jaki z tego wniosek?

Dieta dla Osób z Grupą Krwi A

U osób z grupą krwi A mogą szybko schudnąć stosując odpowiednią dietę. Znaczny spadek wagi zauważysz po tym gdy wyeliminujesz toksyczne produkty oraz te pochodzenia zwierzęcego, gdyż odkłada się on w organiźmie w postaci tłuszczu.

close

Sign up to keep in touch!

Be the first to hear about special offers and exclusive deals from TechNews and our partners.

Check out our Privacy Policy & Terms of use
You can unsubscribe from email list at any time